Štafle


"Samsonovy štafle" - hitparáda Rádia Samson

>>> POSLECHNOUT SI PÍSNIČKY <<<


HLASOVÁNÍ
Průběžné výsledky

INTERPRET PÍSEŇ HLASY DO 17. 1. 2016
Z HECU Iluzionista 12
Martin Žák
Don Quijote 50
JuSt Starý a zlý 8
Kdoví
Mezi řádky
53
Filip Koryta
Ty 25
Kníže Bredy
Už na ničem nezáleží 4
Mrakoplaš Co se ti
11
Refreš Vlna 73

Konečné výsledky daného týdne uslyšíte premiérově vždy v pondělí odpoledne.

Každý posluchač může udělit JEDEN hlas týdně. A to pomocí e-mailu stafle[zavináč]radiosamson.cz. Pro započítání hlasu do mailu uveďte název interpreta do předmětu zprávy. (zprávy s jiným předmětem, než je jméno interpreta a hlasy ze skrytých mailů nebudou započítány). Konečné výsledky se pak dozvíte odpoledne z pondělního vysílání a hned poté na webu v sekci Ukázky.

Pro všechny muzikanty, kteří by rádi prorazili na poli médií a dostali svoji tvorbu do povědomí posluchačů jsou tu “Samsonovy štafle”. Hitparáda písniček, které můžete posouvat do pořadí svými hlasy na virtuálním žebříčku (v našem případě “na štaflích”).

Náš záměr je zařazovat písně těch interpretů, kteří v oblasti hudby příbuzné našemu formátu teprve začínají, nejsou notoricky známí, nebo nemají možnost medializovat svou autorskou tvorbu jiným způsobem a přitom své publikum na živých koncertech mají. Budeme rádi také za Vaše tipy. Jistě se i ve Vašem okolí koná mnoho zajímavých koncertů. Chceme o tom vědět a hlavně dát vědět ostatním posluchačům.

Do “štaflí” máte tedy možnost přispívat i vy. Stačí poslat písničku ve formátu mp3 na e-mail stafle[zavináč]radiosamson.cz s uvedením názvu kapely, názvu písně, jmen autorů a roku pořízení záznamu a pokud možno i www stránkami. Pokud bude píseň v dostačující zvukové kvalitě, zařadíme ji na vstupní, tedy nejnižší příčku štaflí a pak už je jen na posluchačích, kam ji svými hlasy umístí.

Každé pondělí přidáme jednu novinku. Ta vystřídá na nejnižší příčce písničku, která obdržela nejméně Vašich hlasů a musí tedy odstoupit. Interpret vypadává i poté, co obdrží 3x anti-titul Propadák týdne. Na druhé straně, písnička která získá hlasů nejvíce a 4x se umístí na předních třech pozicích (z čehož musí být alespoň 1x na prvním místě), bude zařazena do denního vysílání rádia Samson. Stejně tak postupuje interpret, kterému 3x udělíte titul Skokan týdne.

Hlasování pro daný týden končí vždy v průběhu nedělního odpoledne. Spuštěno bude opět v pondělí odpoledne po vyhlášení výsledků ve vysílání.

VÝZVA PRO HUDEBNÍ SKUPINY A PÍSNIČKÁŘE!

Chtěli byste se zviditelnit nebo v našem případě spíše "zeslyšitelnit"? Pokud působíte v žánrech, které běžně slýcháte z vysílání rádia Samson, velmi rádi vám dáme šanci se prosadit i ve světě médií. Účast v naší hitparádě je zdarma a může vám vynést i možnost vyskytovat se v běžném denním playlistu rádia. Vše záleží jen na motivaci vašich fanoušků.
Neváhejte a pošlete vaší písničku nebo písničky ve formátech mp3 nebo wav na mail: stafle<zavináč>radiosamson<tečka>cz
připojte odkaz na vaše webové stránky nebo o sobě něco napište. S odpovědí na nás nespěchejte, písniček chodí hodně a nemůžeme každému odpovědět hned. Info o nasazení dostanete. až vaše písnička přijde na řadu. Děkujeme za pochopení.« zpět

...
Právě hrajeme...
Hrajte a zpívejte!
Rychlý vzkaz do studia

 

        
Samson na FACEBOOKu
Najít