FAJF OUPN ÉR 2017

image/jpeg

FAJF OUPN ÉR 2017

Informace o FESTIVALU najdete ZDE.

HLASOVÁNÍ SKONČILO

>>>  VÝSLEDKY ZDE <<<

DO FESTIVALOVÉHO FINÁLE POSTOUPILO 5 SOUTĚŽÍCÍCH

 HOP A ŠAVANI
image/jpegHrajeme cca 3 roky folk & country v klubech, na festivalech a různých oslavách v západních Čechách. Koncem října již tradičně pořádáme 4. country bál v Plzni-Liticích. V repertoáru máme písničky jak z vlastní autorské dílny, tak převzaté. V letošním roce jsme se umístili na 2. místě v divácké soutěži a na 3. místě v interpretační soutěži oblastního kola Porty v Plzni. Více o nás na Facebooku nebo webu.


JIŘÍ DĚDEK MUCHA
image/jpeg

Co bych o sobě napsal, jsem ročník 1952 a hraju od roku 1968 do dneška. Píšu si svoje písničky, kterých mám na svém kontě kolem 300. Pořadatelé, mě,ale nikam moc nezvou, asi se nedám zařadit do žádné škatulky a tak si občas poslední dobou aspoň zabrnkám na Kotlíku, na oblastním kole Porty(Plzeň), kde jsem letos dostal dokonce cenu diváků a cenu poroty za nejlepší vokální výkon. Moje písničky hraje sporadicky rádio Samson a Český rozhlas Plzeň, kde mám v archivu 11 písniček.

JINOTAJ
image/jpeg 
Jinotaj je kapela z Hradce Králové, která vznikla v létě 2016 a hraje autorský folk.

LUKE FOX
image/jpeg 

Jsme začínající alternativní folková kapela (duo - zpěv + kytara).


SPOLUCESTUJÍCÍ
image/jpeg 
Je folkrocková kapela hrající převážně vlastní tvorbu.

008
image/jpeg 

Kapela 008 pochází z města Mníšek pod Brdy a styl, který hraje, by se dal označit za melodický Punk Rock či Rock. Vznik kapely se datuje na rok 2011 a za 6 let co kapela hraje odehrála mnoho koncertů po České Republice s nejrůznějšími interprety. Za svou existenci také nahrála 3 alba a několik videoklipů. 

 

Vyberte si:« zpět

...
Právě hrajeme...
Hrajte a zpívejte!
Rychlý vzkaz do studia

 

        
Samson na FACEBOOKu
Najít