Kontakty

 


 
    
Rádio SAMSON spol. s r.o.

Adresa pro CD nosiče viz níže!

 

Výhry:
Výhry se, po předchozí domluvě zasílají na adresu výherce.
Informace k výhrám na pergl[zavináč]radiosamson.cz.

Kontakty

Kontakt pro pořadatele akcí žádající partnerskou a barterovou spolupráci, žádosti o reklamní spoty, sponzoring, promo akce, nabídka hostů do vysílání a další informace týkající se provozu rádia:

Pavel Vorel - výkonný ředitel
mail: vorel[zavináč]radiosamson.cz


Kontakt pro kapely, písničkáře a muzikanty se zájmem o nasazení hudby do vysílání, personální záležitosti, přání, informace a připomínky posluchačů k vysílání, nabídky hlasů do reklamních spotů, žádosti pořadatelů akcí o zařazení infoservisu a další informace týkající se přímého vysílání rádia:

Martin Pergl, DiS. – programový ředitel
mail: pergl[zavináč]radiosamson.cz


Adresa pro zasílání nabídek hudby na CD:
Martin Pergl
Nad ZOO 1342/8
323 00 Plzeň

Prosíme o zaslání obyčejné poštovní zásilky, z organizačních důvodů není možné vyzvedávání doporučených zásilek. Zásilku zabalte tak, aby se vešla do běžné schránky. V opačném případě nebude zásilka převzata. Děkujeme za pochopení!

Preferujeme zasílání hudby elektronicky na mail pergl[zavináč]radiosamson.cz formou odkazu na jakékoli úložiště + identifikační údaje pro správce autorských práv (OSA...) - i přesto, že nejste registrováni.
 
Potřebné údaje: název skladby, jméno interpreta, vydavatel singlu nebo CD, rok vydání, autoři (hudba+text)Rubriky a pořady

Na trampu
mail: sedifkatokomari[zavináč]gmail.com


Letem mandolínovým světem
mail: vrobel[zavináč]stone.cz


Facebook:
Rádio Samson
« zpět

...
Právě hrajeme...
Hrajte a zpívejte!
Rychlý vzkaz do studia

 

        
Samson na FACEBOOKu
Najít