Přechod vysílání na internet

Vážení posluchači rádia Samson, naši milí známí a kamarádi.

Již dva roky se potýkáme s nastalou kovidní situací a s ní spojeným propadem ekonomiky.

Moc si vážím toho, že nám s vysíláním a akciovou společností pomáháte, neboť bez této pomoci by rádio už dávno nevysílalo. Mnozí jste se ale jistě již dozvěděli že rádio ustoupilo od vysílání ve formátu DAB+. Příčina je jednoduchá. Všem zavedeným rádiím na trhu byla prodloužena vysílací licence ve formátu FM a očekávané přesunutí do prostoru DAB+ se neudálo.

Mezitím už se spousta z vás naučila naše rádio poslouchat na internetu, v počítačích, telefonech a digitálních rádiích. Máme-li v současné situaci nadále vysílat, musíme vysílání v normě DAB+ zrušit, neboť je to i z důvodů neustále se zvedajících cen energií a tedy i vysílacích nákladů, nerentabilní.  

Tím nechci říci, že by rádio dále nevysílalo. Pochopitelně bude, ale jen na internetu. Nebojte se, třeba se v budoucnosti k DAB+ vrátíme. Ale až to bude ekonomicky možné. Zároveň se nebojte o slevy a ostatní prebendy které budete moci na přátelských festivalech i jinde, využívat nadále. Dokonce mnozí z vás přispěli na návrat moderovaného vysílání, za což velký dík vám všem!

Akciovka Přátelé rádia Samson i rádio samotné, dále pokračuje.

Jestli jsem některé z vás nepotěšil, či dokonce zarmoutil, je mi to líto. Ale takový už je život.

Přeji vám i nadále hezký poslech rádia Samson.

Váš, Jaroslav Samson Lenk

« zpět

...
Právě hrajeme...
Hrajte a zpívejte!
Rychlý vzkaz do studia

 

        
Samson na FACEBOOKu
Najít